2019 Yılı Fruit Logistica Fuarındayız

Bu yıl 06-08.02.2019 tarihleri arasında Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek Avrupa’nın en büyük Yaş sebze meyve Tedarik ve Lojistik fuarı olan ‘’Fruit Logistica Fuarı’’na düzenlendiği 1993 yılından itibaren ziyaretçi olarak katılarak hizmet verdiğimiz firmalarımız ile değerlendirme toplantıları yaparak hizmet çıtamızı yükseltmeye devam ediyoruz.

Her yıl uluslararası taze ürün ticareti içinde tam iş potansiyellerini gerçekleştirmek ve kendi başarı hikayelerini yazmak için her yıl 3.239 katılımcı ve 78.000 ticaret ziyaretçisi FRUIT LOGISTICA'ya katılıyor!

FRUIT LOGISTICA, taze ürün sektörünün her bir bölümünü kapsar ve uluslararası tedarik zincirindeki her bağlantıda en son yeniliklerin, ürünlerin ve hizmetlerin tam bir resmini sunar. Böylece, endüstrinin her sektöründeki kilit karar vericilere mükemmel ağ oluşturma ve iletişim olanakları sunar.

6 - 8 Şubat 2019 tarihlerinde taze ürün sektörünün tamamındaki şirketler - küresel oyunculardan küçük ve orta ölçekli şirketlere ve dünyanın her yerindeki kuruluşlara - Berlin'de tekrar yer alacaklar. Taze meyve ve sebze sektörünün tüm yelpazesi.

Fuarda Sergilenecek Ürünler;

- Yaş meyve sebze, kuru meyveler, organik ürünler,
- Dondurulmuş meyve-sebze, kabuklu meyveler, baharatlar,
- Taze kesilmiş-hazır taze ürünler, çiçekler,
- Tohum ve fidanlar, bitkiler, paketleme-etiketleme makineleri,
- Paketleme malzemeleri, kalite kontrol sistemleri,
- Soğutma-ürün izleme sistemleri,
- Meyve sebze işleme- yıkama sistemleri
LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.


Comment


Name

Email

Url