Kurumsal

KURUMSAL

Gülday Uluslararası Nakliyat 1994 yılında Mersin’de kuruldu, ilk yıllarında Ortadoğu ülkelerine taşımalar yaparken 1996 yılından itibaren rotasını Avrupa ve Balkan ülkelerine çevirerek çağın bilgi ve teknolojisi alt yapısını kullanarak Uluslararası ve Ulusal müşterilerimize Frigo – Soğuk zincir lojistik hizmeti vermeye başlayan firmamız Kara ve Ro-Ro alternatiflerini kullanarak tüm Avrupa’ya ulaşmakta ayrıca yurt içinde Seferlik ve dönemsel olarak kontrat lojistiği yapmaktadır.

Filomuzda bulunan farklı özelliklere sahip araçlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına spesifik çözümler sunuyoruz; Soğuk zincir lojistiğinin yanı sıra kapalı kasa araçlarla taşınabilen her türlü emtianın sevkiyatını cmr sigortası kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Kuruluşumuzdan beri işleyişimizde gösterdiğimiz kalite ve standartlarımızı; GDP (iyi dağıtım uygulamaları) ISO 9001:2015 – ISO 22000:2005 – ISO 14001-2015 OHSAS 18001:2007 belgeleriyle tescilleyerek garanti altında alarak yirmi beşinci yılımızda sektördeki ilerleyişimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Gülday, Uluslararası ve yurtiçi karayolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini genç araç filosu, gelişmiş bilgi işlem teknolojisi, çağdaş yönetim anlayışıyla 1994 yılından itibaren Yurtdışında tüm Avrupa, Balkan, BDT ve Ortadoğu ülkelerine Yurtiçinde ise Türkiye’nin tüm bölgelerine profesyonelce sunan kurumsal bir taşımacılık firmasıdır.

Gülday, “Taşımacılıkta butik çözümler” sunarak müşterilerinin beklentilerini algılama ve karşılamada hızlı, güvenilir, uygun maliyetli bir yol izler.

Güvenli Taşımanın Keyfini Sürüyoruz

Araç Filomuz, uydu takip sistemi ile 24 saat izlenerek, müşterilerimize yüklerinin konumları hakkında anlık bilgiler aktarılmaktadır. Taşımakta olduğumuz yüklerin tamamı CMR Sigortası kapsamında güvence altına alınmaktadır.

İnandığımız Değerler

Bize göre, hayal gücü, doğuştan insana bahşedilen bir ‘hazine’. Bu hazineyi nasıl koruduğunuz çok önemli. Bizim hayal gücümüzü canlı tutan yeni ve taze olan her şey. Müşterilerimiz için yeni fırsatlar doğuran ve rekabet üstünlüğü sağlayan her türlü orijinal ve yenilikçi fikrin daimi savunucusuyuz.

Teknolojiye yatırım yapmakla kalmıyor, büyümeye giden yolun teknolojiyi ileri taşımaktan geçtiğine inanıyoruz. Bizim için teknoloji, değişimin beraberinde getirdiği bir zorunluluk değil, yolumuzu aydınlatan bir ışık. O aydınlık yolda geliştirdiğimiz, müşterilerimize özel yenilikçi çözümlerimizle sektörümüze de ilham kaynağı oluyoruz.

Kendimize güveniyor ve hiçbir zaman pes etmiyoruz. Bu sayede altından kalkamayacağımız zorluk yok. Yaptığımız her işte başarılı olmamızı hızlı ve verimli çalışmamıza ve başarıya duyduğumuz güçlü arzuya borçluyuz. Motivasyonu yüksek, tutkulu ve yapıcı bir ekip olarak mutlaka en iyi çözümü sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Başarımızın temelinde, sürekli yeni fikirler bulma becerimiz ve iş süreçlerimizin her aşamasında yaratıcı fikirlere yaptığımız yatırım var. Bu yepyeni bir çözüm, ürün ya da hizmet olabilir. Alışılmışın dışında bakış açılarına ve cesur girişimlere duyduğumuz inanç, müşterilerimizin olduğu kadar bizim de gücümüze güç katıyor.

Belgelerimiz

Uluslararası sözleşmelere, güven politikalarına ve tüm tescile konu olan esas belgelere önem veriyoruz.

Gülday Lojistik, değişmez vizyon ve misyon ile amaçları doğrultusunda güvenilir adımlar ile büyümeye devam ediyor. Karayolu taşımacılık sektörünün güvenilirliğini ve hizmet kalitesini tüm şeffaflığı ile sunarak, en büyük hedeflerden biri olan uluslararası karayolu taşımacılığı sektöründe lider bir marka yaratmanın gayreti içerisindedir.